List of Winners

YearWoodhouse CupIM Brown ShieldSilver RookAG Sunderland Cup
1930BradfordLeeds II
1931LeedsLeeds II
1932BradfordLeeds II
1933LeedsHuddersfield II
1934LeedsBradford II
1935SheffieldDewsbury
1936HuddersfieldHuddersfield II
1937SheffieldSheffield II
1938HullLeeds II
1939HullGoole
1940-45No ContestNo Contest
1946LeedsLeeds II
1947BradfordBradford II
1948BradfordLeeds II
1949BradfordBradford II
1950SheffieldYork
1951WakefieldHarrogate
1952BradfordHarrogate
1953BradfordHarrogate
1954SheffieldBradford II
1955LeedsLeeds University
1956LeedsDoncaster YENL
1957LeedsDoncaster YENL
1958HarrogateDoncaster YENL
1959BradfordHull YPI
1960BradfordHull YPIYEN Doncaster II
1961Leeds & SheffieldSheffield IILeeds III
1962HullSheffield UniversityYork III
1963LeedsLeeds IIHull University
1964LeedsLeeds IILeeds III
1965BradfordBradford IILeeds III
1966BradfordBradford IILeeds ECL II
1967LeedsBradford IINo Contest
1968Sheffield UniversityBradford IINo Contest
1969BradfordSheffield IINo Contest
1970BradfordBradford IINo Contest
1971SheffieldLeeds IINo Contest
1972Leeds UniversityBradford IINo Contest
1973LeedsSheffield IINo Contest
1974SheffieldBradford IIBradford 3
1975HullBradford IIBradford 3
1976SheffieldBradford IILeeds University 2
1977SheffieldBradford IIHarrogate 2
1978Leeds UniversityBradford DCA IBradford Central
1979RotherhamHarrogate AHull YPIDoncaster
1980LeedsHull YPIDoncaster CSDoncaster
1981Leeds UniversityDoncaster CSRose ForgroveScarborough
1982LeedsHarrogate AScarboroughBradford Latvians
1983HullScarboroughLeeds ECLNEGAS
1984HullYork IBarnsleyDoncaster
1985Bradford CentralHuddersfieldHuddersfield 2Illiingworth Liberals
1986Bradford CentralRose ForgroveSheffield 2Malt Shovel
1987HullWorksopNorthern UpholsteryHarrogate B
1988HullWakefieldUndercliffeHull C
1989HullCalderdale IRose Forgrove BCalderdale B
1990HullDoncasterHull CBradford B
1991HullUndercliffeSheffield BPontefract
1992HullRotherhamRose Forgrove BDoncaste B
1993HullHuddersfieldDewsburyYork C
1994HullWakefieldLeeds CANetherton
1995HullDoncasterHull CSheffield C
1996HullHuddersfield ADewsburyScarborough B
1997HullLeeds APontefract ALeeds B
1998HullWakefield AAlwoodleyHull D
1999HullDoncaster AHull CSt Andrews
2000HullHull BSt AndrewsWakefield B
2001BradfordCalderdale ASheffield CWest Leeds
2002SheffieldSheffield BDoncaster BBradford C
2003HullBradford BYork RI CHarrogate C
2004York RIHarrogate AHarrogate BSheffield D
2005York RIWakefield ASheffield DSouth Yorkshire
2006York RISheffield BCalderdale BYork E
2007York RIHullSheffield DAlwoodley
2008Sheffield AAlwoodley AAlwoodley BSouth Yorkshire
2009Sheffield ABradford CentralWest LeedsWakefield C
2010York RI ACalderdale ASheffield EYork E
2011York RI ABradford BHull DCANo contest
2012York RI AHull DCAYork RI DNo contest
2013York RI AHuddersfieldCalderdale BNo contest
2014Bradford ALeeds CCCCPonterfractAlwoodley B
2015Sheffield ABradford CentralHarrogate BNo contest
2016York RI A York RI CSheffield DNo contest